תוך 4 חודשים כבד שומני נעלם
סוכרת נעלמה

תוך 4 חודשים כבד שומני נעלם

לפני ארבעה חודשים הגעתי לטלי בחיפוש נואש אחרי פתרון בהתמודדותי עם מחלת הסוכרת ועודף משקל מהם אני סובלת שנים רבות.
טלי פתחה בפניי עולם חדש, מאוד מאתגר, שונה והפוך לכל שיטה וסגנון שהיו מוכרים לי עד לאותה העת. יש לציין שאני מכירה וניסיתי הרבה מההצעות בשוק הדיאטות.
פתאום אני שומעת מה מותר ורצוי לאכול… מה לא כדאי ולא מומלץ… על מה כדאי לוותר… מה חובה לאמץ… מה זה צום לסירוגין ולמה הוא טוב עבורי! כל זה ביחד נגלה לי כסיפור דמיוני וקשה ליישם.
ובתוך תוכי, השאלה הכי רלוונטית: האם אהיה מסוגלת למחוק כל מה שידעתי, למדתי והאמנתי לאורך שנות חיי הבוגרים?? ולהיכנס לתהליך החדש הזה "המוזר"???
התשובה היא כן!!!!! אני נמצאת בתוכו, והוא לא קשה. הוא מפתיע ויעיל.
היום יש לי הוכחות ברורות בהשוואת תוצאות הבדיקות האחרונות שלי. השיפור בכל ערך נתון ובכל קנה מידה. אני ללא תרופות לסוכרת. והעיקר, הרגשה כללית מצוינת.
בנוסף ירדו מעלי 8.800 ק"ג.
טלי, תודה ענקית לך!!!! תמשיכי להאיר את דרכי

שרי.

אולי יעניין אותך גם לקרוא את הסיפור של ניראל שסבל 10 שנים מכבד שומני ועכשיו כבר לא.
ועל איך איך מטפלים בכבד שומני 

מעוניינים לקבל למייל את המאמר הבא שאפרסם?
מלאו את הטופס ותהנו מהקריאה:

סיפורי הצלחה

מאמרים נוספים

עייפות וסוכרת – פתרון טבעי

 סוכרת היא מצב כרוני המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם ואחד התסמינים השכיחים והמתישים שלה הוא עייפות. עייפות בסוכרת עלולה להיות חוויה מתמשכת למדי המקשה

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

 דפוסי האכילה שלנו בעשורים האחרונים השתנו באופן משמעותי ויש להם חלק גדול במגפת ההשמנה והסוכרת. אחד משלושת השינויים העיקריים בהרגלי התזונה שלנו הוא זמן האכילה.

לחץ דם גבוה וסוכרת מה הקשר

סוכרת ולחץ דם גבוה: מה הקשר?

יתר לחץ דם הוא אחד מגורמי הסיכון העיקריים לתמותה ממחלות לב וכלי דם, אשר נמנות על סיבות המוות המובילות בישראל. פתיחה קצת מדכאת לכתבה ….מודה.

חשיבות המגנזיום לסוכרתיים

מגנזיום הוא אחד המינרלים החשובים ביותר, אשר הכרחי לפעולתם של יותר מ -300 אנזימים שונים. כיום כ-  70% מהאנשים סובלים ממחסור במגנזיום ובמיוחד סוכרתיים. מהי

יום הסוכרת 2020

בימים אלו של מגפת ה- COVID-19, כשהכלכלה העולמית מתרסקת, ואנחנו חווים סכסוכים גזעיים ופוליטיים ברמה יומיומית נראה על פני השטח שזה לא ממש הזמן לעסוק

ויטמין D לסוכרתיים

הקשר בין ויטמין D וסוכרת

מחסור בוויטמין D ומחלת הסוכרת הפכו בשנים האחרונות להיות מגיפות עולמיות וההערכה היא ש- 75% מהאנשים במדינות המערב חיים בחוסר. הסיבה העיקרית: חוסר חשיפה לשמש.

 תוכן האתר נועד לספק מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ מקצועי או להכשיר מטפלים. אין להסתמך על המידע באתר כעל מקור בלעדי, או כתחליף לייעוץ, טיפול, אבחון, השגחה וחוות דעת של רופא מוסמך. מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהוא באתר הוא סיכון שכולו של הגולש ובאחריותו. כמקובל בתחום הרפואה המשלימה, התאמת טיפול נעשית באופן אינדווידואלי וספציפי לכל אדם, כל מקרה לגופו, לכן יש להתייחס אל התכנים באתר בזהירות ואין להסתמך עליהם.
חלק מהמידע הינו בגדר דעה אישית של הכותבת בלבד ואינו מתיימר להתאים לכל אדם. השימוש והצפייה באתר הינם באחריות הגולש בלבד ואין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות או חובות כלשהם של הכותבת לכל נזק ישיר ו/או עקיף העלול להיגרם כתוצאה משימוש לא מוסמך במידע זה. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן