תוך 4 חודשים כבד שומני נעלם
סוכרת נעלמה

תוך 4 חודשים כבד שומני נעלם

לפני ארבעה חודשים הגעתי לטלי בחיפוש נואש אחרי פתרון בהתמודדותי עם מחלת הסוכרת ועודף משקל מהם אני סובלת שנים רבות.
טלי פתחה בפניי עולם חדש, מאוד מאתגר, שונה והפוך לכל שיטה וסגנון שהיו מוכרים לי עד לאותה העת. יש לציין שאני מכירה וניסיתי הרבה מההצעות בשוק הדיאטות.
פתאום אני שומעת מה מותר ורצוי לאכול… מה לא כדאי ולא מומלץ… על מה כדאי לוותר… מה חובה לאמץ… מה זה צום לסירוגין ולמה הוא טוב עבורי! כל זה ביחד נגלה לי כסיפור דמיוני וקשה ליישם.
ובתוך תוכי, השאלה הכי רלוונטית: האם אהיה מסוגלת למחוק כל מה שידעתי, למדתי והאמנתי לאורך שנות חיי הבוגרים?? ולהיכנס לתהליך החדש הזה “המוזר”???
התשובה היא כן!!!!! אני נמצאת בתוכו, והוא לא קשה. הוא מפתיע ויעיל.
היום יש לי הוכחות ברורות בהשוואת תוצאות הבדיקות האחרונות שלי. השיפור בכל ערך נתון ובכל קנה מידה. אני ללא תרופות לסוכרת. והעיקר, הרגשה כללית מצוינת.
בנוסף ירדו מעלי 8.800 ק”ג.
טלי, תודה ענקית לך!!!! תמשיכי להאיר את דרכי

שרי.

אולי יעניין אותך גם לקרוא את הסיפור של ניראל שסבל 10 שנים מכבד שומני ועכשיו כבר לא.
ועל איך איך מטפלים בכבד שומני 

מעוניינים לקבל למייל את המאמר הבא שאפרסם?
מלאו את הטופס ותהנו מהקריאה:

סיפורי הצלחה

A1C יורד

הפעם הצלחתי להוריד את הסוכר!

שמי טל אליה ואני בת 53. אני גרה בחולון וסבלתי מהשמנת יתר ממחצית שנות ה-30 שלי. אין דיאטה, תוכנית הרזיה, דיאטנית או קבוצות תמיכה שלא

מאמרים נוספים

ויטמין D לסוכרתיים

הקשר בין ויטמין D וסוכרת

מחסור בוויטמין D ומחלת הסוכרת הפכו בשנים האחרונות להיות מגיפות עולמיות וההערכה היא ש- 75% מהאנשים במדינות המערב חיים בחוסר. הסיבה העיקרית: חוסר חשיפה לשמש.

קטוגני וצמחוני

קטוגני וצמחוני האם אפשרי?

לדיאטה הקטוגנית יתרונות רבים לאיזון סוכר, ירידה במשקל ושמירה על בריאות טובה ללא נפילות אנרגיה תכופות. השאלה האם גם צמחוניים יכולים ליהנות מהיתרונות שיש לתזונה

כמה ]חמימות ליום

כמה פחמימות צריך לאכול ביום?

הכל מתחיל ונגמר בכמות הפחמימות הנכונה לך. בדרך כלל מי שרוצה לרדת במשקל, לשמור על סוכר מאוזן ובריאות טובה צריך לשאול את עצמו את השאלה:

צום לסירוגין מול הפחתת קלוריות

צום לסירוגין – המדריך למתחילים

צום. מה אתם מרגישים כשאתם שומעים את המילה הזו? כשאני אומרת את המילה צום למטופלים שלי נפתחות להן העיניים לרווחה בתמיהה וחלק אפילו מקבלים ישר

צום לסירוגין – 12 טיפים חשובים

צום לסירוגין היה מאז ומתמיד חלק מהתרבות והדת של מיליוני אנשים בעולם. במאמר הזה אתן לך 12 טיפים ועצות חשובות לצום לסירוגין אשר מתבססות על

שתהייה לך שנה (לא) מתוקה!

בהתחלה חשבתי שיהיה קצת נדוש שגם אני אוציא ברכה לשנה החדשה, הרי אף אחד לא באמת קורא את כל הברכות האלה והן כבר די חוזרות

 תוכן האתר נועד לספק מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ מקצועי או להכשיר מטפלים. אין להסתמך על המידע באתר כעל מקור בלעדי, או כתחליף לייעוץ, טיפול, אבחון, השגחה וחוות דעת של רופא מוסמך. מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהוא באתר הוא סיכון שכולו של הגולש ובאחריותו. כמקובל בתחום הרפואה המשלימה, התאמת טיפול נעשית באופן אינדווידואלי וספציפי לכל אדם, כל מקרה לגופו, לכן יש להתייחס אל התכנים באתר בזהירות ואין להסתמך עליהם.
חלק מהמידע הינו בגדר דעה אישית של הכותבת בלבד ואינו מתיימר להתאים לכל אדם. השימוש והצפייה באתר הינם באחריות הגולש בלבד ואין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות או חובות כלשהם של הכותבת לכל נזק ישיר ו/או עקיף העלול להיגרם כתוצאה משימוש לא מוסמך במידע זה. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן