הטריגליצרידים ירדו מ 524 ל- 259 ב- 3 חודשים
pp1

הטריגליצרידים ירדו מ 524 ל- 259 ב- 3 חודשים

במשך שנים רבות נאבקתי בעודף משקל וטרדות בריאותיות כמו כאבי פרקים, עייפות כרונית, לחץ בסרעפת, צרבות, הרגשת כובד כללי וברכיים כואבות.
הגעתי לטלי בהמלצה של חברה ובזכותה שיניתי לחלוטין את הרגלי התזונה שלי.
ירדתי 10 ק״ג תוך חודשים ספורים, ירדתי ממידת מכנסיים 42-44 ל36-38 , הפסיקו לי כאבי הפרקים, אני ישנה טוב יותר ובאופן כללי מרגישה טוב יותר עם עצמי, פיזית ונפשית.
בהתחלה, התזונה החדשה והשונה הזו נראתה לי מורכבת (אני צמחונית מגיל 12), אני גם מאוד עסוקה ולא אוהבת לבשל יותר מידי. אבל במהרה, בזכות הדרכתה המקצועית והצמודה של טלי, גיליתי שהיא דווקא פשוטה ליישום, טעימה ומזינה.
הפסקתי לחוש צורך לנשנש בין ארוחות (קסם בפני עצמו).
בדיקות הדם שלי השתפרו באופן משמעותי, בעיקר בכל הקשור לרמת השומנים בדם ובכבד.
קיצורו של דבר, אני מאוד ממליצה לנסות לפחות, גם אם זה נשמע שונה מכל מה שהכרתם.
חיי השתנו לטובה בכל התחומים.
אין לי מספיק מילים להודות לטלי על שלימדה אותי דרך חיים חדשה ובריאה זו.

תודה,
מיכל ווסר
יפו

 

מעוניינים לקבל למייל את המאמר הבא שאפרסם?
מלאו את הטופס ותהנו מהקריאה:

סיפורי הצלחה

מאמרים נוספים

אלולוז ממתיק לסוכרתיים

אלולוז – הממתיק הכי טוב לסוכרתיים

האם אלולוז הוא הממתיק הכי טוב לסוכרתיים? מה היתרון של הממתיק הזה לחולי סוכרת וכיצד אלולוז יכול להועיל לבריאות המטאבולית שלך?  האם סוכרתיים יכולים להשתמש

עייפות וסוכרת – פתרון טבעי

 סוכרת היא מצב כרוני המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם ואחד התסמינים השכיחים והמתישים שלה הוא עייפות. עייפות בסוכרת עלולה להיות חוויה מתמשכת למדי המקשה

צום לסירוגין לסוכרתיים

הגישה המסורתית לטיפול בסוכרת לא מצליחה! כולם מחפשים ריפוי ולא רוצים "לנהל את המחלה". אנשים רוצים להיות בריאים יותר, להרגיש טוב יותר, לאזן סוכר, לאזן

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

 דפוסי האכילה שלנו בעשורים האחרונים השתנו באופן משמעותי ויש להם חלק גדול במגפת ההשמנה והסוכרת. אחד משלושת השינויים העיקריים בהרגלי התזונה שלנו הוא זמן האכילה.

לחץ דם גבוה וסוכרת מה הקשר

סוכרת ולחץ דם גבוה: מה הקשר?

יתר לחץ דם הוא אחד מגורמי הסיכון העיקריים לתמותה ממחלות לב וכלי דם, אשר נמנות על סיבות המוות המובילות בישראל. פתיחה קצת מדכאת לכתבה ….מודה.

 תוכן האתר נועד לספק מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ מקצועי או להכשיר מטפלים. אין להסתמך על המידע באתר כעל מקור בלעדי, או כתחליף לייעוץ, טיפול, אבחון, השגחה וחוות דעת של רופא מוסמך. מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהוא באתר הוא סיכון שכולו של הגולש ובאחריותו. כמקובל בתחום הרפואה המשלימה, התאמת טיפול נעשית באופן אינדווידואלי וספציפי לכל אדם, כל מקרה לגופו, לכן יש להתייחס אל התכנים באתר בזהירות ואין להסתמך עליהם.
חלק מהמידע הינו בגדר דעה אישית של הכותבת בלבד ואינו מתיימר להתאים לכל אדם. השימוש והצפייה באתר הינם באחריות הגולש בלבד ואין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות או חובות כלשהם של הכותבת לכל נזק ישיר ו/או עקיף העלול להיגרם כתוצאה משימוש לא מוסמך במידע זה. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן