כצמחונית (בעיקר) חשבתי שאני אוכלת בצורה מאוזנת ובריאה…הבדיקות הראו לי אחרת
Adina Maeir (3)

כצמחונית (בעיקר) חשבתי שאני אוכלת בצורה מאוזנת ובריאה…הבדיקות הראו לי אחרת

אני בת 58 תמיד הייתי בריאה, התייחסתי לעלייה הדרגתית במשקל לאחר גיל המעבר כתופעה שעלי לקבל כתהליך טבעי. אבל כשקיבלתי את התוצאות של בדיקות הדם השגרתיות עם הכוכבית האדומה ליד רמות הסוכר נדלקו כל הנורות האדומות. כעיקרון, כצמחונית (בעיקר) חשבתי שאני אוכלת בצורה מאוזנת ובריאה, הרבה ירקות ופירות, דגנים מלאים ,קטניות לרוב. תהיתי מה אני כבר יכולה לשנות. ראיתי פרסומת של עזרה לאנשים סוכרתיים וטרום סוכרתיים והחלטתי לבדוק את העניין.

פגשתי את טלי חקק (בזום) מטפלת מקצועית, סבלנית וקשובה. למדתי דברים חדשים (כבר חשבתי שאני יודעת הכל …) ובהדרגה שיניתי הרגלים. השבועיים הראשונים של "גמילה" מריבוי פחמימות (בעיקר פירות, דגנים וקטניות עבורי)  היו מאתגרים אבל עם תמיכה ולווי של טלי צלחתי אותם. לאחר מכן התחילו היתרונות לזרום….החל מירידה הדרגתית במשקל (כקילוגרם בשבוע) עד שהגעתי למשקל הגוף שלי לפני גיל המעבר, תחושת שובע, איזון (בלי עליות קיצוניות בתאבון), ואנרגטיות לאורך היום. וכעבור 3 חדשים תוצאות בדיקות הדם היו תקינות!!!

אחד המאפיינים החשובים של השינוי בעזרת טלי היא חוויית ה"אפשרי" ללא מאמץ יתר. וכך גם אפשר לשמר לאורך זמן. אני ממליצה בחום

עדינה מאיר, ירושלים

מעוניינים לקבל למייל את המאמר הבא שאפרסם?
מלאו את הטופס ותהנו מהקריאה:

סיפורי הצלחה

מאמרים נוספים

עייפות וסוכרת – פתרון טבעי

 סוכרת היא מצב כרוני המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם ואחד התסמינים השכיחים והמתישים שלה הוא עייפות. עייפות בסוכרת עלולה להיות חוויה מתמשכת למדי המקשה

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

 דפוסי האכילה שלנו בעשורים האחרונים השתנו באופן משמעותי ויש להם חלק גדול במגפת ההשמנה והסוכרת. אחד משלושת השינויים העיקריים בהרגלי התזונה שלנו הוא זמן האכילה.

לחץ דם גבוה וסוכרת מה הקשר

סוכרת ולחץ דם גבוה: מה הקשר?

יתר לחץ דם הוא אחד מגורמי הסיכון העיקריים לתמותה ממחלות לב וכלי דם, אשר נמנות על סיבות המוות המובילות בישראל. פתיחה קצת מדכאת לכתבה ….מודה.

חשיבות המגנזיום לסוכרתיים

מגנזיום הוא אחד המינרלים החשובים ביותר, אשר הכרחי לפעולתם של יותר מ -300 אנזימים שונים. כיום כ-  70% מהאנשים סובלים ממחסור במגנזיום ובמיוחד סוכרתיים. מהי

יום הסוכרת 2020

בימים אלו של מגפת ה- COVID-19, כשהכלכלה העולמית מתרסקת, ואנחנו חווים סכסוכים גזעיים ופוליטיים ברמה יומיומית נראה על פני השטח שזה לא ממש הזמן לעסוק

ויטמין D לסוכרתיים

הקשר בין ויטמין D וסוכרת

מחסור בוויטמין D ומחלת הסוכרת הפכו בשנים האחרונות להיות מגיפות עולמיות וההערכה היא ש- 75% מהאנשים במדינות המערב חיים בחוסר. הסיבה העיקרית: חוסר חשיפה לשמש.

 תוכן האתר נועד לספק מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ מקצועי או להכשיר מטפלים. אין להסתמך על המידע באתר כעל מקור בלעדי, או כתחליף לייעוץ, טיפול, אבחון, השגחה וחוות דעת של רופא מוסמך. מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהוא באתר הוא סיכון שכולו של הגולש ובאחריותו. כמקובל בתחום הרפואה המשלימה, התאמת טיפול נעשית באופן אינדווידואלי וספציפי לכל אדם, כל מקרה לגופו, לכן יש להתייחס אל התכנים באתר בזהירות ואין להסתמך עליהם.
חלק מהמידע הינו בגדר דעה אישית של הכותבת בלבד ואינו מתיימר להתאים לכל אדם. השימוש והצפייה באתר הינם באחריות הגולש בלבד ואין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות או חובות כלשהם של הכותבת לכל נזק ישיר ו/או עקיף העלול להיגרם כתוצאה משימוש לא מוסמך במידע זה. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן