תודה לאל אני מאוזנת והכותרת סוכרתית נמחקה מהתיק הרפואי
Depositphotos_287089522_S (1)

תודה לאל אני מאוזנת והכותרת סוכרתית נמחקה מהתיק הרפואי

הגעתי לטלי בגיל 47 לאחר מעקב של סוכר במשך שנה שלמה שהמדד האחרון היה 136 ובסוכר הסמוי כבר נצבעה נקודה אדומה כך שהרופא הגדיר אותי כסוכרתית וביקש ממני ליטול כדורים לסוכרת.

רק המחשבה שאהפוך להיות מוגדרת כסוכרתית הכניסה אותי מיד למצב של לחץ וחוסר אונים פניתי לטלי ומיד הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות, במאור פנים ובסבלנות רבה היא הסבירה לי על התהליך מבחינה פיזיולוגית ומה ההשלכות של האכילה שלי שהסתכמה בהמון שוקולדים ופחמימות כממריצים ונותני אנרגיות אשלייתיים עבורי במשך היום,

כמו בכל תהליך השינוי הוא לא פשוט אבל לכל אורך הדרך טלי חיזקה אותי, הסבירה לי  וענתה לי על כל שאלה, הרהור או מחשבה.

ביחד חשבנו מה הכי נכון לי ע"פ סדר היום העמוס שלי, בנינו ביחד תפריט תזונה נכונה ובריאה שיתאים לי  ובכך הפכתי לחיות את חיי בהגדרה הכי פשוטה- חיים באורח חיים בריא,

כל הבית נהנה מהתהליך, יש השקעה וחשיבה במה שאתה מכניס לפה והתוצאות הן נפלאות, גם הפחתתי במשקל, גם אני יותר אנרגטית והכי חשוב מאושרת מהמדדים החדשים, תודה לאל אני מאוזנת והכותרת סוכרתית נמחקה מהתיק הרפואי, אני נדרשת למעקב רק עוד חצי שנה.

אני ממליצה לכל אדם שחייו חשובים לו לפנות לטלי, לעבור את התהליך שעברתי קודם כל תודעתי ונפשי ובכך להעניק לעצמו את המתנה החשובה ביותר – לחיות חיים מתוך בריאות.

(מ. לוי מרעננה)

מעוניינים לקבל למייל את המאמר הבא שאפרסם?
מלאו את הטופס ותהנו מהקריאה:

סיפורי הצלחה

מאמרים נוספים

עייפות וסוכרת – פתרון טבעי

 סוכרת היא מצב כרוני המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם ואחד התסמינים השכיחים והמתישים שלה הוא עייפות. עייפות בסוכרת עלולה להיות חוויה מתמשכת למדי המקשה

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

 דפוסי האכילה שלנו בעשורים האחרונים השתנו באופן משמעותי ויש להם חלק גדול במגפת ההשמנה והסוכרת. אחד משלושת השינויים העיקריים בהרגלי התזונה שלנו הוא זמן האכילה.

לחץ דם גבוה וסוכרת מה הקשר

סוכרת ולחץ דם גבוה: מה הקשר?

יתר לחץ דם הוא אחד מגורמי הסיכון העיקריים לתמותה ממחלות לב וכלי דם, אשר נמנות על סיבות המוות המובילות בישראל. פתיחה קצת מדכאת לכתבה ….מודה.

חשיבות המגנזיום לסוכרתיים

מגנזיום הוא אחד המינרלים החשובים ביותר, אשר הכרחי לפעולתם של יותר מ -300 אנזימים שונים. כיום כ-  70% מהאנשים סובלים ממחסור במגנזיום ובמיוחד סוכרתיים. מהי

יום הסוכרת 2020

בימים אלו של מגפת ה- COVID-19, כשהכלכלה העולמית מתרסקת, ואנחנו חווים סכסוכים גזעיים ופוליטיים ברמה יומיומית נראה על פני השטח שזה לא ממש הזמן לעסוק

ויטמין D לסוכרתיים

הקשר בין ויטמין D וסוכרת

מחסור בוויטמין D ומחלת הסוכרת הפכו בשנים האחרונות להיות מגיפות עולמיות וההערכה היא ש- 75% מהאנשים במדינות המערב חיים בחוסר. הסיבה העיקרית: חוסר חשיפה לשמש.

 תוכן האתר נועד לספק מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ מקצועי או להכשיר מטפלים. אין להסתמך על המידע באתר כעל מקור בלעדי, או כתחליף לייעוץ, טיפול, אבחון, השגחה וחוות דעת של רופא מוסמך. מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהוא באתר הוא סיכון שכולו של הגולש ובאחריותו. כמקובל בתחום הרפואה המשלימה, התאמת טיפול נעשית באופן אינדווידואלי וספציפי לכל אדם, כל מקרה לגופו, לכן יש להתייחס אל התכנים באתר בזהירות ואין להסתמך עליהם.
חלק מהמידע הינו בגדר דעה אישית של הכותבת בלבד ואינו מתיימר להתאים לכל אדם. השימוש והצפייה באתר הינם באחריות הגולש בלבד ואין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות או חובות כלשהם של הכותבת לכל נזק ישיר ו/או עקיף העלול להיגרם כתוצאה משימוש לא מוסמך במידע זה. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן