שחלות פוליציסטיות: המחזור סדיר, האקנה נעלם ו- 8 ק"ג פחות
אקנה שחלות פוליציסטיות

שחלות פוליציסטיות: המחזור סדיר, האקנה נעלם ו- 8 ק"ג פחות

היי אני נילי ואני בת 28 הגעתי לטלי בחודש יוני אחרי התפרצות אקנה, שיעור קל בפנים ואי סדירות במחזור וכל זה כחלק מבעיית השחלות הפוליציסטיות שיש לי.
אחרי חיפושים באינטרנט הבנתי את הבעיה שלי. אני נמצאת בחוסר איזון הורמונלי ולתזונה שלי יש השפעה גדולה על מצבי.
הייתי חייבת למצוא בעל מקצוע שינחה אותי וליווה אותי.
לא רציתי שוב תפריט עם שעות מדויקות מתי לאכול, כי ידעתי כבר שתפריטים לטווח הארוך לא יחזיקו אצלי מעמד.
במהלך החיפושים הגעתי לאתר של טלי קראתי את כל המאמרים ומיד התחברתי. הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. החלטתי שאני רוצה שהיא תלווה אותי.
טלי לימדה אותי את עקרונות התזונה, איך עובדים הורמונים, מה זה אינסולין ואיך הוא עובד ולמה בא לי לאכול פחמימות כל הזמן.
אחרי הפגישה הראשונה הרגשתי שעשיתי בחירה נכונה! קיבלתי הרבה מידע שהעשיר אותי היא ממש נתנה לי ידע לחיים משהו ששינוי שאוכל לחיות איתו לתמיד. היום ארבעה חודשים אחרי אני עדיין מיישמת ולא קשה לי.
התזונה שלי מבוססת בעיקר על בשר, ביצים, דגים, גבינות שמנות וירקות.
לפעמים יש ״נפילות״.
אבל בניגוד לעבר ש"נפילות" כאלה היו גורמות לי לרצף של אכילה שלא נגמרת ולהרוס את כל מה שעשיתי עד עכשיו.
עכשיו אני מצליחה להמשיך מאיפה שהפסקתי.

היום ארבעה חודשים מאז שהתחלתי את השינוי אני מרגישה מאוזנת יותר, אנרגטית, הרבה פחות עייפה ואדישה, המחזור שלי סדיר  ואני עם 8 קילו פחות ו…עדיין בירידה.
ממליצה בחום ובאהבה, נילי מבאר שבע.

קריאה נוספת:
שחלות פוליציסטיות – כיצד לטפל

מעוניינים לקבל למייל את המאמר הבא שאפרסם?
מלאו את הטופס ותהנו מהקריאה:

סיפורי הצלחה

מאמרים נוספים

עייפות וסוכרת – פתרון טבעי

 סוכרת היא מצב כרוני המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם ואחד התסמינים השכיחים והמתישים שלה הוא עייפות. עייפות בסוכרת עלולה להיות חוויה מתמשכת למדי המקשה

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

מתי הכי טוב לאכול כדי לרדת במשקל

 דפוסי האכילה שלנו בעשורים האחרונים השתנו באופן משמעותי ויש להם חלק גדול במגפת ההשמנה והסוכרת. אחד משלושת השינויים העיקריים בהרגלי התזונה שלנו הוא זמן האכילה.

לחץ דם גבוה וסוכרת מה הקשר

סוכרת ולחץ דם גבוה: מה הקשר?

יתר לחץ דם הוא אחד מגורמי הסיכון העיקריים לתמותה ממחלות לב וכלי דם, אשר נמנות על סיבות המוות המובילות בישראל. פתיחה קצת מדכאת לכתבה ….מודה.

חשיבות המגנזיום לסוכרתיים

מגנזיום הוא אחד המינרלים החשובים ביותר, אשר הכרחי לפעולתם של יותר מ -300 אנזימים שונים. כיום כ-  70% מהאנשים סובלים ממחסור במגנזיום ובמיוחד סוכרתיים. מהי

יום הסוכרת 2020

בימים אלו של מגפת ה- COVID-19, כשהכלכלה העולמית מתרסקת, ואנחנו חווים סכסוכים גזעיים ופוליטיים ברמה יומיומית נראה על פני השטח שזה לא ממש הזמן לעסוק

ויטמין D לסוכרתיים

הקשר בין ויטמין D וסוכרת

מחסור בוויטמין D ומחלת הסוכרת הפכו בשנים האחרונות להיות מגיפות עולמיות וההערכה היא ש- 75% מהאנשים במדינות המערב חיים בחוסר. הסיבה העיקרית: חוסר חשיפה לשמש.

 תוכן האתר נועד לספק מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ מקצועי או להכשיר מטפלים. אין להסתמך על המידע באתר כעל מקור בלעדי, או כתחליף לייעוץ, טיפול, אבחון, השגחה וחוות דעת של רופא מוסמך. מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהוא באתר הוא סיכון שכולו של הגולש ובאחריותו. כמקובל בתחום הרפואה המשלימה, התאמת טיפול נעשית באופן אינדווידואלי וספציפי לכל אדם, כל מקרה לגופו, לכן יש להתייחס אל התכנים באתר בזהירות ואין להסתמך עליהם.
חלק מהמידע הינו בגדר דעה אישית של הכותבת בלבד ואינו מתיימר להתאים לכל אדם. השימוש והצפייה באתר הינם באחריות הגולש בלבד ואין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות או חובות כלשהם של הכותבת לכל נזק ישיר ו/או עקיף העלול להיגרם כתוצאה משימוש לא מוסמך במידע זה. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן