אודות

אודותיי

ברוכים הבאים לאתר של טלי חקק.  נטורופתית ND ,בעלת קליניקה לסוכרתיים, טרום סוכרתיים , עודף משקל. באתר תוכלו למצוא מידע רב לאיזון רמות הסוכר, לטיפול במחלות המטאבוליות כגון: סוכרת, טרום סוכרת, עודף משקל, כבד שומני, טריגליצרידים בדם ושחלות פוליציסטיות.
שלום לכם, שמי טלי חקק, ואני רוצה להודות לכם שהגעתם לכאן. 

נתחיל עם כמה מלים עליכם

אם טרחתם והגעתם עד לכאן, אני מניחה שאתם מחפשים כלים מעשיים ופתרונות שיעזרו לכם לשמר ולשפר את המצב הבריאותי שלכם ושל משפחתכם. אני מניחה שאתם מחפשים פתרונות טבעיים וקלים שתוכלו להכניס לחייכם ללא קושי, כך שתוכלו להתמיד בהם על מנת שיתנו לכם בריאות טובה יותר עם גופכם לכל החיים. זאת בדיוק הסיבה שהקמתי את האתר הזה: לעזור לכם ולתת לכם מידע וכלים שתוכלו באמצעותם לרפא את גופכם.

ועכשיו, ברשותכם, כמה מלים עליי

מאז שאני זוכרת את עצמי סיקרן אותי איך הגוף שלנו עובד ומה הוא מנסה להגיד לנו באמצעות הכאב והמחלות. את הקשר בין הכאב הרגשי לכאב הפיסי ,בין אורח החיים שלי לבריאות הגוף והנפש וכיצד אפילו המחשבות שלי משתנות בהתאם לאורח החיים בכלל ולתזונה בפרט, ראיתי וחוויתי בעצמי. הבנתי גם שבריאות היא תהליך של איזון וכשמתעלמים מהגוף הוא מתעלם מאיתנו… ולכן תוך כדי עבודה בתחום הפרסום באינטרנט ואחרי תואר ראשון החלטתי לשנות כיוון ולהתחיל ללמוד נטורופתיה.  

ואז הבנתי שיש לי ייעוד

הלימודים פתחו בפני צוהר לעולם שתמיד נמשכתי והאמנתי בו ונתנו משנה תוקף לכל מה שחשתי בגופי קודם לכן. הטיפול באנשים תוך כדי הסטאז' הכניסו סיפוק אדיר לחיי, ראיתי אנשים שבעזרת הכוונה נכונה הצליחו לעשות שינויים גדולים בבריאותם ובחייהם. הרגשתי שאני מחוברת ב- 100% לעשייה שלי. אדיסון אמר (ואני מתחברת לכל מילה שלו):

"הרופא של העתיד לא יתבסס על מתן תרופות אלא יטפח במטופליו אכפתיות למשמעות הקיום, לתזונת האדם ולמכלול הגורמים המעודדים בריאות ומונעים חולי"

סיימתי את לימודי הנטורופתיה במכללת רידמן ב- 2005, אני נשואה לגולן ואמא לשלושה ילדים. הדרך הטיפולית שלי באה מתוך ההבנה שכאב או חולי מצביעים על חוסר איזון בגוף ומהווים איתות לאדם לשנות את אורח חייו.

4 עקרונות טיפוליים מנחים אותי:

  • אל תזיק ואל תפריע – לגוף יכולות ריפוי אדירות משל עצמו. תפקידנו לתת לו את הכלים לעשות את העבודה, לזהות ולהסיר חסמים בתהליך הריפוי העצמי של הגוף.
  • ריפוי האדם נעשה על ידי הבנת מכלול הגורמים הפיסיים, החברתיים, והנפשיים הייחודים של האדם אשר תרמו למחלתו והתאמה של טיפול ייחודי עבורו.
  • עידוד האדם להטמעת העקרונות של חיים בריאים ורפואה מונעת ע"י לקיחת אחריות אישית לבריאותו.
  • גם את רומא לא בנו ביום אחד – נדרש זמן לעשות שינוי וכל שינוי, ולו הקטן ביותר, מבורך.

מה אני מביאה אתי ומה אני יכולה לעשות בשבילכם

תוארND, שעות רבות של לימוד ומחקר, סמינרים, סדנאות, רקיחות של צמחים ושמנים טבעיים, ושעות רבות של טיפול וניסיון עם סבלנות ויכולות אישיות להניע אנשים לשינוי!

 עוד משהו קטן, אבל שווה…

לפני שניפרד – אני מזמינה אתכם לעשות עוד 2 דברים חשובים:

להצטרף לדף העסקי שלי בפייסבוק, כדי לקבל מידע נוסף ועדכני.
לקרוא מה מספרים מטופלים שלי  על השינוי שחוו והטיפול שעברו.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן